O nas

Poznaj naszą firmę

O nas

Firma IDS Jacek Iwan powstała w 1994 roku. Zajmujemy się tworzeniem i wdrażaniem oprogramowania do obsługi wymiany towarowej z zagranicą oraz do obrotu wyrobami akcyzowymi. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie gwarantuje wysoką jakość oraz bezpieczeństwo oferowanych produktów i usług. Oferujemy pełne wsparcie merytoryczne przy tworzeniu i obsłudze procesów biznesowych. Z nami nie zostaniecie bez opieki i wsparcia. Naszym klientom zapewniamy kompleksową obsługę, tworzenie lub przystosowanie oprogramowania, instalację, wdrożenie i szkolenie pracowników.

Logo IDS Jacek IWAN

Szybkość i stabilność działania programów połączona z automatyzacją gwarantuje osiągnięcie sukcesu. Nasze aplikacje są na bieżąco monitorowane i aktualizowane. Istnieje możliwość ich rozbudowy zgodnie z potrzebami klienta. Do realizowanych projektów podchodzimy w sposób elastyczny. Metodyka współpracy i realizacji projektu jest zawsze dopasowana do oczekiwań klienta. Nasze programy działają w środowisku Windows i mogą wykorzystywać zdalne połączenia.

Oferowane przez nas produkty dedykowane do obsługi składów podatkowych - zarówno produkcyjnych, jak i dystrybucyjnych - cieszą się ogromną popularnością. Posiadamy oprogramowanie obsługujące wszelkiego rodzaju ewidencje występujące w obrocie wyrobami akcyzowymi, łącznie z ewidencją banderol. Zapewniamy także automatyczną komunikację z systemem EMCS.

Nasi klienci realizują obrót towarami z zagranicą za pomocą programów umożliwiających automatyczne generowanie dokumentów SAD wraz z komunikacją z systemami Krajowej Administracji Skarbowej. Zaliczają się do nich np. CELINA, OPUS NCTS, ECS, AIS, AES. Posiadamy moduły dedykowane do obsługi składu celnego zawierające rejestrację obrotu magazynowego oraz moduł do obsługi procedur uszlachetnienia, a także program do automatycznego generowania deklaracji Intrastat.

Jesteśmy obecni we wszystkich portach lotniczych w Polsce z systemami umożliwiającymi prowadzenie ewidencji WOC oraz rozliczenie sprzedaży przed Krajową Administracją Skarbową na podstawie dokumentów kasowych. Rozbudowany moduł do tworzenia raportów umożliwia m.in. przygotowanie w szybki i efektywny sposób wniosków o zwrot akcyzy.

Poparte merytoryczną wiedzą bogate doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata, realizując setki projektów oraz współpracując z największymi podmiotami na rynku obrotu towarowego z zagranicą, pozwala zapewnić potencjalnym klientom bezpieczne i stabilne narzędzia do realizacji procesów biznesowych.

Od 20 lat na rynku

Firma IDS Jacek Iwan powstała w 1994 roku. Niedługo będziemy obchodzić 25-lecie działalności przedsiębiorstwa. Przez ten czas zebraliśmy wiele doświadczeń niezbędnych przy skutecznym projektowaniu systemów.

Zaufali nam najwięksi

Zaufali nam najwięksi gracze z wielu sektorów rynku, m.in. Aelia Duty Free, Avon Cosmetics, Baltona, Brown-Forman, Chemnaft, PLL LOT, Polmos Józefów, Starka. Takie towarzystwo zobowiązuje.

IDS w każdym porcie

Jesteśmy obecni we wszystkich portach lotniczych w Polsce z systemami umożliwiającymi prowadzenie ewidencji WOC.

Zaufali nam